Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 664 common:people_all_forms

Вітаємо із закінченням навчального року!

Date: 29 травня 2020 о 12:55, Refreshed 29 травня 2020 о 13:01
224 view

Шановні учні,батьки,вчителі! Шановна шкільна громадо!

Щиро вітаємо всіх з закінченням 2019-2020 навчального року. Цей рік вніс корективи в освітній процес - ми навчали і навчались дистанційно. Всім нам не вистачало в школі вас,дорогі діти... Та й саме спілкування було обмеженим! Віримо,що наступний рік принесе нам радість зустрічі! Дякуємо всім за співпрацю! Бажаємо щасливих канікул та гарного відпочинку!

Випускникам 11 класу зичимо успіхів та удачі на ЗНО!

Учням 9 класів,які обирають навчання в коледжах,бажаємо успішного подальшого навчання!

Всій шкільний родині - здоров'я,злагоди,взаєморозуміння, миру та благополуччя! Хай всім щастить!!!

З повагою,директор ЗЗСО 78 Череповська О.В.

Comments:
Only authorized users can leave comments.