Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

ТЕРМІНОВО!!! Шановні батьки! Зверніть увагу на те, що користування для дітей цим сайтом є безкоштовним до 20 вересня 2020р. Не потрібно вносити ніяку оплату за користування сайтом. Домашні завдання та оцінки дітей можна побачити в щоденнику учня на сайті. Школа вирішує питання щодо подальшого безкоштовного користування сайтом (після 20 вересня 2020р.)

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 25.10.2021 №1/9-569, листа департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 26.10.2021 № 4106/03.2-14, та протоколу позачервого засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м.Запоріжжя від 27.10.2021 №40.
У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в місті серед працівників та здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 осінні канікули у закладах загальної середньої освіти продовжено до 07.11.2021.

Подовжено осінні канікули у закладах загальної середньої освіти Запоріжжя.
У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в місті термін осінніх канікул у запорізьких школах подовжується з 23 по 31 жовтня 2021 року.

Зарахування дітей до 1-го класу!

Трансформація мережі закладів загальної середньої освіти – неминучий процес на шляху реалізації нового освітнього законодавства.

26 березня 2021 о 11:24 | Бородіна Т. І. | немає коментарів

У Запоріжжі СБУ затримала аноніма за систематичні погрози мінування об'єктів.

17 березня 2021 о 11:01 | Бородіна Т. І. | немає коментарів

Запрошуємо на зустріч майбутніх першокласників!

14 лютого 2021 о 17:50 | Бородіна Т. І. | немає коментарів

Про організацію освітнього процесу в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78
з 02.11.2020р.

Щиро вітаємо всіх з закінченням 2019-2020 навчального року. Цей рік вніс корективи в освітній процес - ми навчали і навчались дистанційно. Всім нам не вистачало в школі вас,дорогі діти...

29 травня 2020 о 12:55 | Бородіна Т. І. | немає коментарів

Останнім часом булінг в українських школах став не просто поширеним явищем, а набув розмаху епідемії.
Вирішити проблему булінгу в навчальному закладі і забезпечити захист прав дітей першечергове завдання педагогічного колективу ЗЗСО №78

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!!!

Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка.