Project news
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 664 common:people_all_forms

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

Date: 3 листопада 2020 о 20:05, Refreshed 4 листопада 2020 о 13:20

Дистанційне навчання Archives - ЖМЛ №1

Організація освітнього процесу  в умовах дистанційного навчання в Запорізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78 відбувається на базі сайту школи за допомогою електронної освітньої платформи e-schools-info.

Сервіс e-schools.info призначений для обробки і надання в зручному електронному вигляді інформації про успішність учнів, а також суміжній інформації, що доступна через Інтернет. Доступ до платформи мають лише авторизовані користувачі - учасники освітнього процесу (учні, вчителі, батьки).

Електронна освітня платформа e-schools-info має зручний електронний журнал  та  щоденник,  які дозволяють фіксувати навчальні досягнення учнів та вносити домашні завдання з додаванням файлів, посилань на відео-, аудіо-, електронні освітні ресурси з навчальних предметів, а також посилання на  онлайн-уроки.

Уроки в синхронному режимі (онлайн-уроки) проходять за допомою сервісу Google Meet.

НОРМАТИВНО - ПРАВОВА БАЗА

Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти

ЗБІРНИК НОРМАТИВНИХ ДОКУМЕНТІВ щодо роботи закладів освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Наказ "Про вжиття організаційних заходів із протидії розповсюдженню COVID 19"

Лист ДОН ЗМР «Про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Запоріжжя» від 29.10.2020 №01.01-21/2540

Лист МОН "Щодо організації дистанційного навчання" від 02.11.2020

Comments:
Only authorized users can leave comments.