Project news
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 664 common:people_all_forms
    
Новини

Зарахування до закладу

Date: 14 травня 2018 о 17:39, Refreshed 15 жовтня 2018 о 21:47
228 views

           Зарахування до закладу освіти здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви про зарахування одного з батьків дитини чи повнолітньої особи, поданої особисто та за формою згідно встановленого зразку.

До заяви додаються:

1) копія свідоцтва про народження або документа, що посвідчує особу;

2) оригінал або копія медичної довідки № 086-1/о;

3) оригінал або копія відповідного документа про освіту (крім учнів першого і другого класів): табель навчальних досягнень за відповідний клас, свідоцтво, інший документ, що підтверджує здобуття освіти.

         Для підтвердження права дитини, яка проживає/перебуває на території обслуговування закладу, на її першочергове зарахування, один із батьків дитини має подати разом із заявою один з таких документів:

         1) копія одного з документів, до яких вносяться відомості про місце проживання (паспорт громадянина України, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, посвідчення біженця, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист) одного з батьків дитини з відміткою про реєстрацію місця проживання на території обслуговування закладу (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа);

        2) довідка про реєстрацію місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків), що видається відповідно до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2016 р. № 207;

        3) витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання/перебування особи (дитини або одного з її батьків);

       4) копія документа, що засвідчує право на проживання дитини, одного з батьків дитини на території обслуговування закладу освіти: право власності на відповідне житло або право на користування ним (договір на користування житловим приміщенням має бути нотаріально посвідчений (крім договору на користування кімнатою в гуртожитку) або зареєстрований відповідно до статті 158 Житлового кодексу УРСР). Під час подання заяви пред’являється оригінал відповідного документа.

Території обслуговування закріплені за навчальним закладом Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78 Запорізької міської ради Запорізької області (згідно рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 20.04.2018 р. №184):

вул. Перемоги 85, 85а, 85б, 87, 87а, 87б, 87в, 91,95, 
95а, 95б, 97, 97а, 99.

вул. Патріотична 58, 58а, 58б, 58в, 60, 62;

бул. Центральний 4, 8, 10, 12, 12б, 14, 16, 18, 18а, 19, 
19а, 19б, 19в, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 26, 27.

Comments:
Only authorized users can leave comments.